Aktualne kursy walut: 27.05.2024 r.

Kupno
Sprzedaż
EUR
4.1516
4.4085
USD
3.8318
4.0237
GBP
4.8885
5.1319

Sprawdź pełne notowanie »

Pierwszy etap Konkursu BITWA O KASĘ już za nami!

W czwartkowy poranek (26 stycznia 2017 r., o godzinie 9:00) w szesnastu szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu krotoszyńskiego odbył się I etap konkursu wiedzy o bankowości i finansach oraz o Banku Spółdzielczym w Krotoszynie.

Na Uczestników Konkursu czekał do rozwiązania test z dwudziestoma pytaniami. Wszyscy otrzymali jednakowej treści test do samodzielnego wypełnienia. Dla Zwycięzców, po trzech w każdej szkole, przygotowano nagrody rzeczowe w postaci power-banku z głośnikiem. Oprócz nagród regulaminowych Bank przygotował nagrody niespodzianki dla części Uczestników, którzy nie zakwalifikowali się do dalszej gry. Wszyscy Zwycięzcy I etapu spotkają się w II etapie Konkursu i zawalczą o tytułową KASĘ.

Finałowa walka o KASĘ nie będzie łatwa. Uczestnicy sprawdzą się w Konkursie nie tylko posiadaną wiedzą. Zaangażowanie w zadania dodatkowe pozwoli im zdobyć dodatkowe punkty. Aktywne korzystanie z rachunku w Banku, udział w popularyzacji oszczędzania, czy też przygotowanie grafiki reklamującej rachunek bankowy może poprowadzić do ścisłego grona Laureatów Konkursu (niektórzy z Uczestników już zbierają punkty!).

Na Zwycięzców II etapu czekają nagrody pieniężne w wysokości 700 zł, 600 zł oraz 500 zł. Finałowi Zwycięzcy nagrodzeni zostaną w dwóch grupach – gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Uczestnicy, którzy zajmą I miejsca zdobędą także nagrody pieniężne dla swoich Szkół. Kasa w Konkursie to nie wszystko – na Uczestników czekają również nagrody rzeczowe. Finał Konkursu BITWA O KASĘ zaplanowany został na ostatnie dni marca br.

Wszystkim Uczestnikom Konkursu dziękujemy za zaangażowanie!

Zwycięzcom gratulujemy sukcesu, a w rozgrywkach finałowych życzymy wysokich punktacji!