Aktualne kursy walut: 07.12.2023 r.

Kupno
Sprzedaż
EUR
4.2169
4.4784
USD
3.9134
4.1097
GBP
4.9273
5.1730

Sprawdź pełne notowanie »

Forum rolnicze powiatu Krotoszyńskiego 2016

Do kalendarza imprez Banku Spółdzielczego, już na stałe trafiły organizowane przez Wielkopolską Izbę Rolniczą spotkania, adresowane do rolników z terenu Powiatu Krotoszyńskiego.


Tym razem tegoroczne spotkanie – Forum Rolnicze, odbyło się 8 marca w siedzibie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Marcińca w Koźminie Wielkopolskim.

Swoją obecnością zaszczycił m.in. Pan Piotr Walkowski – Prezes Wielkopolskiej Izby Rolniczej oraz Pan Stanisław Szczotka – Starosta Krotoszyński.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się również pracownicy takich instytucji jak: Agencja Nieruchomości Rolnej, Agencja Rynku Rolnego, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i Wojewódzki Lekarz Weterynarii, którzy w swoim krótkich wystąpieniach przedstawili, przez pryzmat reprezentowanych przez siebie instytucji, aktualną sytuację w sektorze rolnym.

Swoje wystąpienie miał także nasz Bank, reprezentowany przez Panią Barbarę Wiatrak – Wiceprezes Zarządu, która przedstawiła zebranym gościom aktualną ofertę produktową i ubezpieczeniową Banku Spółdzielczego w Krotoszynie, będącą odpowiedzią na dynamiczne zmiany, jakie mają ostatnio miejsce w jednym z kluczowych sektorów gospodarki kraju, jakim jest sektor rolny.

Tegoroczne forum było szczególnym dla Banku Spółdzielczego, ze względu na fakt, iż na ręce Wiceprezes Zarządu – Pani Barbary Wiatrak zostały złożone podziękowania za długoletnią współpracę ze środowiskiem producentów rolnych i hodowców z powiatu krotoszyńskiego reprezentowanego przez Powiatową Radę Wielkopolskiej Izby Rolnej w Krotoszynie.

Forum Rolnicze w Koźminie Wielkopolskim zakończyło wręczenie zaproszonym gościom gadżetów bankowych oraz upominków w postaci zestawów narzędzi oraz zapasowych baterii m.in. do telefonów (powerbanki).

2016-03-08