Aktualne kursy walut: 21.09.2023 r.

Kupno
Sprzedaż
EUR
4.5140
4.7938
USD
4.2519
4.4656
GBP
5.2122
5.4722

Sprawdź pełne notowanie »

​Promocja "Pierwsza karta"

dodano: 2023-01-12

Promocja "Pierwsza karta"

Jesteś rodzicem lub opiekunem prawnym dziecka od 7 do 13 roku życia? Wprowadź je w świat finansów i płatności bezgotówkowych zyskując wygodę, spokój i bezpieczeństwo.

Skorzystaj z promocji „Pierwsza karta” i pozwól Twojemu dziecku zostać użytkownikiem karty przedpłaconej Mastercard w wybranej specjalnie zaprojektowanej szacie graficznej.

Dlaczego warto?

 • Brak opłat za wydanie i użytkowanie karty przedpłaconej (po spełnieniu warunków promocji)!
 • Masz pełną kontrolę nad wydatkami swojego dziecka.
 • Dziecko ma dostęp do środków przez całą dobę po zasileniu karty dowolną kwotą.
 • Karta jest bezpieczniejsza niż gotówka. Zagubiona lub skradziona może zostać szybko zablokowana, a środki na niej zgromadzone pozostaną bezpieczne.
 • Kartą można płacić w sklepach stacjonarnych i internetowych, a także wypłacać pieniądze z bankomatów.
 • Dziecięce karty przedpłacone wyróżniają atrakcyjne projekty graficzne, wybrane w głosowaniu.
 • Wprowadzisz dziecko w świat finansów ucząc je także oszczędzania i gospodarowania swoimi pieniędzmi.
 • Karta przedpłacona to doskonały pomysł na nowoczesny prezent.

Jak skorzystać z promocji ?

 1. Podpisz z Bankiem umowę o rachunek karty przedpłaconej, której użytkownikiem będzie małoletni w wieku od 7 do ukończenia 13 roku życia.
 2. Zasil kartę pierwszą wpłatą – min 30 zł
 3. Podaruj kartę dziecku i korzystajcie z wszystkich możliwości jakie ona daje!

Promocja trwa od 1 grudnia 2022 r. do 30 listopada 2023 r.

Warunki uczestnictwa w promocji:

 • Uczestnikiem Promocji jest klient indywidualny, posiadający pełną zdolność do czynności prawnych, który w Okresie przystąpienia do Promocji zawarł z Bankiem umowę o rachunek karty przedpłaconej (posiadacz rachunku), której użytkownikiem będzie małoletni w wieku od 7 do ukończenia 13 roku życia.
 • Promocja polega na naliczaniu posiadaczowi rachunku („Uczestnik”), opłat promocyjnych za wydanie i użytkowanie karty przedpłaconej o ile jednocześnie spełnione są warunki:

1)do rachunku karty przedpłaconej otwartego przez rodzica/opiekuna prawnego wydana jest karta przedpłacona dla użytkownika karty przedpłaconej w wieku od 7 do ukończenia 13 roku życia;

2)dla użytkownika karty przedpłaconej, o którym mowa w punkcie 1 powyżej, jest to pierwsza karta przedpłacona wydana w Banku Spółdzielczym w Krotoszynie, a numer PESEL użytkownika karty przedpłaconej nie był przypisany w systemie obsługującym karty do innej karty przedpłaconej.

 • Uczestnik może wielokrotnie korzystać z opłat promocyjnych za wydanie i użytkowanie karty przedpłaconej, o ile jednocześnie spełnione są warunki z pkt.1 i 2 powyżej.

Załączniki


Ulotka