Oszczędzaj i wygrywaj z Bankiem Spółdzielczym w Krotoszynie

dodano: 2019-01-08

Oszczędzaj i wygrywaj z Bankiem Spółdzielczym w Krotoszynie!

Z Bankiem Spółdzielczym w Krotoszynie marzenia się spełniają! Na naszych Klientów czekają niezwykłe nagrody, a wśród nich dynamiczny i nowoczesny Opel MOKKA X.

Od 7 stycznia do 29 marca br. otwórz w Banku Spółdzielczym w Krotoszynie 6-miesięczną lokatę na minimum 500 złotych i weź udział w loterii z cennymi nagrodami. Każda wielokrotność kwoty 500 złotych zwiększa Twoje szanse na zwycięstwo.

Atrakcyjne oprocentowanie lokaty 1,75% w skali roku idące w parze z możliwością wygrania wielu niezwykłych nagród to okazja, której nie można przeoczyć... Nowoczesny Opel MOKKA X z silnikiem 1,4 Turbo o mocy 120 koni mechanicznych, 50-calowy telewizor Samsung, wodny odkurzacz bezprzewodowy, czytnik e-book i opiekacz do kanapek już czekają na tych, którzy chcą pomnażać swoje oszczędności w Bankach Spółdzielczych Grupy SGB. Dodatkowo na Klientów Banku Spółdzielczego w Krotoszynie jako nagrody gwarantowane czekają cztery wodne odkurzacze!

Odwiedź najbliższą placówkę Banku Spółdzielczego w Krotoszynie i dowiedz się więcej o zimowej edycji Loterii Promocyjnej „Lokata SGB”.

Organizatorem Loterii Promocyjnej o nazwie „Lokata SGB (Zima 2019)” jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań. W Loterii wezmą udział lokaty 3- i 6- miesięczne, określone w Regulaminie Loterii Promocyjnej, otwarte w Bankach Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii. Okres promocji (sprzedaży) lokat trwa od 07.01.2019 r. do 29.03.2019 r. Szczegółowe informacje dotyczące Loterii, w tym warunki uczestnictwa, liczba, rodzaj i dostępność nagród, lista Banków Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii, znajdują się w Regulaminie Loterii Promocyjnej dostępnym na stronie www.lokatasgb.pl oraz w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Szczegóły oferty, w tym informacje dotyczące wysokości i rodzaju oprocentowania Lokaty SGB dostępne są w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Z udziału w Loterii wyłączone są Lokaty SGB otwarte w Oddziałach SGB-Banku S.A. Nagrody przedstawione w materiałach promocyjnych są wizualizacjami i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych produktów.