Komunikat dotyczący Nowej Bankowości Elektronicznej.

dodano: 2018-09-20

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, iż od dnia 27 września 2018 r. będzie możliwe korzystanie wyłącznie z nowej bankowości elektronicznej CBP https://bskrotoszyn.cui.pl/.

Dodatkowo informujemy, iż sposób logowania i autoryzacji transakcji pozostaje taki sam, jak w dotychczasowej bankowości elektronicznej.

Nowa bankowość elektroniczna

Serwis CBP BS Krotoszyn wyróżniać się będzie łatwą i przyjazną obsługą w oparciu o wprowadzenie nowych funkcjonalności odpowiedzialnych za zwiększenie bezpieczeństwa.

Ponadto nowa szata graficzna, nowoczesny i rozbudowany interfejs, przygotowany w oparciu o nowe rozwiązania technologiczne zapewni wygodny i intuicyjny dostęp do najczęściej wykorzystywanych funkcji bankowości internetowej.

Nowy serwis będzie funkcjonował w oparciu o technologie responsywną (RWD) co oznacza, że będzie automatycznie dopasowywał się do rozmiaru ekranu urządzenia - komputera, laptopa, tabletu czy smartfonu, na którym będzie wyświetlany. Czyni to serwis bankowości internetowej przejrzystym i funkcjonalnym.

Nowy system bankowości internetowej będzie dostępny tylko i wyłącznie na stronie internetowej banku www.bskrotoszyn.pl klikając w pole „Logowanie do konta” wybierając odpowiednio: „+ klient detaliczny - nowa bankowość”.

Zapoznaj się z obsługą i możliwościami nowej bankowości internetowej:

Strona z filmem instruktażowym